DMD Aileleri Derneği olarak düzenlediğimiz Aile Bilgilendirme Semineri, 24 Haziran 2023 Cumartesi günü Ankara’da gerçekleşecektir. Sağlık Bakanlığı yetkilileri ve uzman hekimlerimizin konuşmacı olarak katılacağı seminerimizde; DMD hastalığı, hastaların bakımı ve gelişmekte olan tedaviler ele alınacaktır.

DMD Aileleri Derneği olarak, çocuklarımızı ilgilendiren her konuda akılcı, bilimsel, şeffaf bir şekilde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bilimsel danışma kurulundan ve uluslararası kuruluşlardan edindiğimiz bilgileri gerek sosyal medya gerek video konferanslar yoluyla paylaşmaya çalışıyoruz.

Pandemi döneminde online ortamlarda gerçekleşen toplantılarımızın ardından 24 Haziran 2023 Cumartesi günü Ankara’da Mia Konferans Salonu’nda düzenlenecek seminere tüm ailelerimiz ve konuya ilgi duyan bilim insanlarımız davetlidir.

Sağlık Bakanlığı yetkilileri ve uzman hekimlerimizin konuşmacı olarak katılacağı seminerimizde; DMD hastalığı, hastaların bakımı ve gelişmekte olan tedaviler ele alınacaktır.

DMD AİLELERİ DERNEĞİ – AİLE BİLGİLENDİRME SEMİNERİ
24 Haziran 2023 Saat: 10.00-13.00
Yer: MİA Yaşam Merkezi
Kızılcașar Mahallesi, İncek, 4528. Sokak No: 5 Gölbaşı/Ankara

seminer